Önce YouTube’da başlayan Hasan Can Kaya’nın programı Konuşanlar Acun Ilıcalı’nın EXXEN platformunu kurmasıyla oraya geçmişti. Büyük ilgi çekmeye devam eden yapımda 111. bölüme Esra öğretmen damga vurdu. Boşanma sebebini söyleyen genç öğretmen salondaki herkesi şaşırttı.

Geçtiğimiz Mart ayında boşandığını söyleyen Esra öğretmen: Evde iki yabancı gibi yaşamaya başlamıştık, ben de bana iyi gelen ne varsa onu yapıyordum, senin bir bölümün vardı bir gece onu izlerken çok eğlendim. Gülmek için evde seni izliyordum. O da bundan rahatsız olmuş herhalde ertesi gün izleyecektim üyeliği silmiş. Sinirlendim yenisini yaptım, senin sesini duyduğu anda gelip televizyonu kapattı, yasak, eğlenmeyeceksin dedi. Ben de o gün boşanmaya karar verdim. Hatta boşanacağım gün de bilet alıp Hasan Can'a gideceğim diyerek yemin ettim dedi.

Hasan Can Kaya bunu duyar duymaz ‘’bir alkış’’ diye bağırdı. "Helal olsun valla çok mutlu oldum" dedi ve genç kadına sarıldı.

Kaya devamında sert konuşarak ''Y... gibi bir erkek topluluğuyuz böyle böyle gıdım gıdım dik durmaya çalışıyorsunuz" diyerek öğretmen Esra'ya destek oldu.

Editör: Tugay AKSOY