Velisi okul müdürü ile görüşürken öğrenci pencereden atlayarak intihar etti ve vefat etti. Okul yöneticilerini ve öğrencileri şok içinde bırakan olayın sonunda öğrenci hayatını kaybett. İşte detaylar…

3. Kattan Atladı ve Hayatını Kaybetti

Mersin'de arkadaşlarıyla kavga eden lise öğrencisinin velisi okula çağrıldı. Veli ile okul müdürünün görüşmesi sırasında öğrenci, 3. kattaki sınıf penceresinden aşağıya atladı. Ağır yaralanan öğrenci ambulansla kaldırıldığı hastanede hayatını kaybederken, olaya ilişkin soruşturma başlatıldı.

Mersin'de arkadaşlarıyla kavga eden lise öğrencisi okulun penceresinden atlayarak hayatını kaybetti. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Olayla İlgili Soruşturma Başlattı

İntihar olayı saat 12.00 civarı Toroslar ilçesinde Şifa Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde meydana geldi. İddiaya göre 10. sınıf öğrencisi A.B., 3 arkadaşıyla kavga ettikten sonra velisi okula çağrıldı. Veli ve okul müdürünün görüşmesi sırasında A.B., 3'üncü katta bulunan sınıf penceresinden kendisini boşluğa bıraktı. Okul idaresi olayı ihbar etti ve bölgeye polisler sevk edildi. Olayla ilgili adli ve idari soruşturma başlatıldı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Açıklama Yaptı

 "Toroslar ilçemizde bulunan Şifa Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 10/B sınıfında okumakta olan A.B. isimli öğrencimizin 21.12. 2023 tarihinde okulda üç arkadaşı ile kavga etmesi üzerine okul yönetimi tarafından öğrencinin velisi konu hakkında bilgi verilmek üzere okula çağırılmış, okul müdürü ile velinin görüşme yaptığı saat: 12: 00 sularında, A.B. isimli öğrencimiz 3.katta bulunan 10/B sınıfının penceresinden atlamıştır.

Editör: Birkan Erel