İlksan, Şubat ayına özel öğretmenlere yeni araç kampanyası duyurusu yaptı. İlksan, Milli Eğitim Bakanlığı İlkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı resmi internet sitesinden yapılan açıklama öğretmenleri ve diğer üyleri sevindirecek!

Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı üyelerine yönelik bir araç kampanyası düzenledi!

İLKSAN üyelerine yönelik CITROEN marka araçlarla İLKSAN’In 70. Araç kampanyası 23 Şubat Cuma başlıyor ve 29 Şubat Perşembe güü son buluyor.

Yapılan açıklama şöyle;

Dileyen üyelerimiz, İkraz (Borç Verme) kullanım şartlarına göre, araç bedelinin 150.000,00 (YüzElliBin) TL’ye kadar olan kısmını Sandığımızdan Genel İkraz olarak kullanabilecektir. Genel ikraz borcu devam eden üyelerimizin ikraz başvurusu yapması halinde ise, (ikraz taksitlerinin en az yarısının ödenmesi şartı ile) devam eden borç bakiyesi erken ödeme indirimi yapılarak talep edilen genel ikrazdan mahsup edilir. Damga Vergisi ve sigorta kesintileri de yapıldıktan sonra kalan tutar üyemizin (muvafakatname olması halinde İlk Yatırım Turizm Grup A.Ş.’nin) hesabına aktarılır. İkraz kullanımı ile ilgili ayrıntılı bilgiye web sitemizden veya 444 1943 numaralı çağrı merkezi ile görüşülerek ulaşılabilir.