Mini Etekli KPSS öğretmeni Dr. Fidan Atalay artık herkes tarafından tanınıyor. Sosyal medyayı etkin bir şekilde kullanan Dr. Fidan Atalay, Instagram bir influencera dönüştü. An itibarıyla 406 bin takipçiye ulaşan Atalay’a dünyanın farklı ülkelerinden tabiri caizse takipçi yağıyor.fidanatalay3

Sosyal medya hesabından ders paylaşımlarının yanı sıra markalı iş birlikleri yapan Dr. Fidan Atalay, seyahatlerine de oldukça yer veriyor.

406 bin takipçisinin yanı sıra abonelere özel içerikler paylaşan Dr. Fidan Atalay’ın 10 bine yakın abonesi olduğu tahmin ediliyor.FİDANHOCA (2)

Bu da günümüz koşullarında vergiler düştüğünde yalnızca abonelere özel içerikler ile birlikte 200 binin üzerinde bir gelire tekabül ediyor.

Derslere devam eden Dr. Fidan Atalay, sık sık işini ne kadar sevdiğini ve onun için ne kadar önemli olduğunun altını çiziyor.

Fidan Atalay Evli mi?dr.fidan-atalay

Sosyal medyada evli olduğu iddia edilen Fidan Atalay’ın bir evliliği bulunmuyor. Aksine paylaşımlarında sık sık gönlünün ne kadar boş olduğunu içeren paylaşımlar yapıyor.