Erzurum Aşkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne Kahraman Karalı atandı. Aşkale İlçe Milli Eğitim Müdürü Kahraman Karalı açıklama yaptı. Açıklamasında Aşkale’de görev yapacak olmanın heyecanını yaşadığını ifade eden Karalı ekip ruhuyla çok güzel işler başaracağız dedi.

Aşkale İlçe Milli Eğitim Müdürü Kahraman Karalı’nın açıklaması:

Erzurum’un en güzide ilçelerinden olan Aşkale’de eğitim öğretim adına sorumluluğu üstlenmenin, görevi yapacak olmanın heyecanını ve gururunu yaşıyor, bizleri bu göreve layık görenlere teşekkürlerimi sunuyorum. Geleceğimizin teminatı çocuklarımıza, gençlerimize ve Aşkale’mize bizlerden önce hizmet eden kıymetli eğitim yöneticilerimize teşekkür ediyor, yeni görevlerinde başarılarının devamını diliyorum.

Eğitim öğretimin her alanında, paylaşımcı bir anlayışla bugüne kadar yapılmış olan güzel ve kalıcı çalışmaları geliştirebilmek, bu çalışmalara yenilerini ekleyebilmek gayesiyle, ekip ruhuyla çok daha güzel işler yapacağımıza, değişim ve dönüşümlerin hızlı yaşandığı bu dönemde düşünen, anlayan ve yorumlayan, ürettiklerini insanlık için kullanan, milli ve manevi değerleri özümsemiş bireyler yetiştirmeyi yöneticilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz ile birlikte başaracağımıza, büyük bir aile olacağımıza inanıyorum.

Ekip ruhuyla çalışan eğitim ordusuna inanmanızı, geleceğimizi sağlam bir irade ile ahlaki ve bilimsel düzeyde zirveye taşıyabilmek adına göstereceğimiz gayrete destek vereceğinizi biliyorum. Göreve başlarken ekip arkadaşlarıma, okul/kurum yöneticilerimize, öğretmenlerimize, öğrencilerimize, personellerimize, velilerimize ve tüm Aşkalelilere saygı ve sevgilerimi sunarım.

Editör: Deniz Beyatlı