Koncuk: Hainlere Teslim Olmayacağız

0
428

Koncuk: Hainlere Teslim Olmayacağız

Bölücü örgüt tarafından Siirt’te şehit edilen sekiz vatan evladı yüreklerimizi dağlarken, hain saldırı da şehit olan askerlerimizden Uzman Çavuş Barış Akın’ın, Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapan Türk Sağlık-Sen üyesi İnci Akın’ın eşi olduğu, şehit Emre Kaan Arlı’nın ise Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğünde görev yapan Türk Sağlık-Sen üyesi Şaban Arlı’nın oğlu olduğunu derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk şehitlerimize ilişkin yaptığı açıklamada, şehitlerimize yüce Allah’tan rahmet dilerken, “Hainlere teslim olmayacağız” dedi. Koncuk, “Bütün şehitlerimiz kardeşimizdir. Bugün Siirt’te şehit olan Emre Kaan Arlı, Türk Sağlık-Sen Kocaeli şubemiz üyelerinden kıymetli kardeşimiz Şaban Arlı’nın oğlu, Şehit Uzman Çavuş Barış Akın ise Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yapan Türk Sağlık-Sen üyesi İnci Akın’ın eşidir.  Şaban kardeşimize ve İnci Akın kardeşimize sabırlar, yakınları ve tüm şehit ailelerine, aziz milletimize başsağlığı diliyorum. Tüm Şehitlerimizin mekanı cennettir, inşallah. Tüm arkadaşlarımdan istirhamım Şehitlerimizin cenaze törenlerine vakit ayırarak katılmaları ve onların, ailelerinin yalnız olmadığını tüm dünyaya göstermeleridir. Teşkilatlarımız da, bu konuda üyelerimizi bilgilendirmelidir. Bu Aziz millet acı ve sevinçlerini paylaşabilmeli, yıkılmayacağımızı, teröre, hainlere asla teslim olmayacağımızı, birlik ve beraberlik içinde her zorluğun üstesinden geleceğimizi herkese, tüm dünyaya ilan etmelidir.

Türklük davasını, İslam felsefesini en yoğun bir şekilde omuzlarında hisseden ve şehitlerimize layık olmak için mücadele eden bir kuruluş olarak tüm şehitlerimize bir kez daha minnetlerimizi sunuyor, yüce Allah’tan rahmet diliyoruz. Camiamızın, milletimizin ve devletimizin başı sağolsun.

              İsmail Koncuk

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.