İsmail KONCUK:İşe Gitmeden Maaş Alanlar Siyasi ve Sendikal Yandaşlardır

0
449

İsmail KONCUK:İşe Gitmeden Maaş Alanlar Siyasi ve Sendikal Yandaşlardır

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, “İşe gitmeden maaş alanlar var” sözlerini değerlendirdi.
İşe gitmeden maaş alanlar siyasi ve sendikal yandaşlardır” diyen Genel Başkan İsmail Koncuk, “Bunları kapıya koyun, destek bizden. Bu kötü örneklerle kimse memuru kirletmesin” dedi.
Genel Başkan İsmail Koncuk değerlendirmesinde şu görüşlere yer verdi ;
Sayın Cumhurbaşkanı, “İşe gitmeden maaş alan var” diyor.Bunları koruyan kim? Hodri meydan, bunların tamamını kapıya koyun bizden destek.
İşe gitmeden maaş alanların tamamı siyasi ve sendikal yandaşlardır. Koruyanlar utanmalı ve bu kötü örneklerle memurları kirletmemelidir.
Bu iktidar döneminde 5 Milli Eğitim Bakanı değişti, her gelen bakan bir önceki bakanın bürokratlarını değiştirdi, onlar şimdi nerede?
Benzeri değişiklikler sadece MEB’de olmadı, diğer tüm bakanlıklar da bu şekilde çalışıyor.Kadro aç, doldur, boşalt. Hata memurun mu?
657’yi istismar eden memur değil, iktidardır. İstisnai kadroları istismar ederek kaç bin yandaşa iş bulunduğunu yüreği yetenler açıklasınlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.