Destekleme ve Yetiştirme Kursları Yıllık Planları

0
3624

Destekleme ve Yetiştirme Kursları Yıllık Planları

Destekleme ve Yetiştirme Kursları Yıllık Planlar, Model Ders Dağıtım Tablosu ve Haftalık Ders Dağıtım Tablosu,Destekleme ve Yetiştirme Kursları Modülü Yayına Başlamıştır. Modülde: “Kılavuz, Yıllık Planlar, Model Ders Dağılımları, Haftalık Ders Dağılımları, Ön Değerlendirme Sınavları, Değerlendirme Sınavları ve Kazanım Kavrama Testleri Bulunmaktadır.

Öğretmenler 14 ila 25 Eylül arasında, Mebbis şifreleri ile e-kurs modülünden görev almak istedikleri kurs tercihini yaparak başvuruda bulunacaklar. Öğretmenler, ilçe içinde görev almak istedikleri kurs merkezlerinden üç tercihte veya tüm ilçede herhangi bir okulda görev alma isteğinde bulunabilecekler.

.Ücretli öğretmenler ise, e-kurs üzerinden sisteme ilk girişte oluşturabilecekleri şifreler ile başvuru yaparak, ilgili evrakları komisyonlara ulaştıracaklar. Ücretli öğretmenlerin hangi kursta görev alacakları kurs merkezlerinin talebi doğrultusunda komisyonlar tarafından belirlenecek.

Tercih ettiği halde hiçbir kursta görev alamayan öğretmenler, ilçe komisyonları tarafından ihtiyaç duyulan kurs merkezlerinde değerlendirilecek..

Ayrıca, destekleme kurslarında görev alacak öğretmenlere her ay için 0,5 hizmet puanı verilmektedir. Başvurular, http://odsgm.meb.gov.tr veya www.eba.gov.tr internet adresinden e-kurs modülü üzerinden gerçekleştireceklerdir.

DYK Yıllık Planlar, Model Ders Dağıtım Tablosu ve Haftalık Ders Dağıtım Tablosu için TIKLAYINIZ

ÖĞRETMENLERLE İLGİLİ EN GÜNCEL BİLGİLERE ULAŞMAK İÇN FACEBOOK GURUBUMUZA KATILIN. KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.